X

Regulamin:

X

Administratorem danych osobowych jest firma General Informatics. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Zamknij

Najnowsze artykuły na stronie studiocraft.pl

Oknoprojekt – o oknach wiemy wszystko

Z pewnością żadnej osobie nie trzeba objaśniać, że okna i drzwi stanowią istotny detal każdego domu. To właśnie one nadają pomieszczeniu wspaniałego  charakteru i pozwalają stworzyć ciekawą aranżację. Stosownie urządzona przestrzeń domu, mieszkania czy lokalu użytkowego sprawi, że będziesz czuł się w nim bezpiecznie i miło. Trzeba więc zaufać profesjonalistom z firmy Oknoprojekt, którzy pomogą Ci znaleźć pasujące przesłony okienne, drzwi, bramy czy fasady, które będą doskonale dostosowane do Twoich potrzeb. Z nami wykreujesz miejsce, które będzie Twoją idealną wizytówką!

Studia do wykonywania zawodu nauczyciela lub psychologa

Studia podyplomowe są alternatywą kształcenia  dla studiów wyższych i studiów doktoranckich.    Umożliwiają one zdobycie dodatkowych kwalifikacji osobom, które posiadają co najmniej kwalifikacje pierwszego szczebla – innymi słowy , że celem odbycia  ich trzeba dostarczyć dokumentację w postaci: dyplomu zakończenia studiów licencjackich/ inżynierskich/ magisterskich.

Jaką nieruchomość dobrać pod studio tatuażu?

Jak dobrać nieruchomość pod studio tatuażu? Są różne możliwości dotyczące wynajmu lub skupu nieruchomości pod działalność gdzie będą tworzone tatuaże. Poprzez wiele lat  mogliśmy sukcesywnie   satysfakcjonować nawet bardzo wymagających petentów, którzy od wielu lat polecają  nasze usługi bliskim i znajomym . Znamionuje nas indywidualne  i dbałe  nastawienie  do klienta , uczciwość i  wspaniałomyślność. Oferujemy  naszym petentom całkiem gratisowe wskazówki radców prawnych i podpisanie umowy u notariusza.